Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet? Mitol erzem...

Mitol lehet? Mitol erzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Julius ota nen volt aktus.Negativ tesztek, menstruacio, 4 negativ nogyogyaszati vizsgalat.

Megis no a hasam, eg a mellem es nyomasra valadekozik. Faj a hatam a fejem a derekam. Reggeli rosszul let

Igen en vagyok aki tobbszor felteszi ezt a kerdest. Csak valaki segitsen mitol van ez.


2019. nov. 21. 08:49
 1/6 anonim válasza:
Szeplőtelen fogantatás? Lehet te hordod ki a következő prófétát. Amúgy szerintem keress egy szakembert aki képzelt betegekkel foglalkozik. Elsőre háziorvos.
2019. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez álterhességnek tűnik, menj orvoshoz!
2019. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja es a hasamban levo rangasokrol nem is beszelve.. ennyire befolyasolna az agyam a testem?
2019. nov. 21. 09:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Mar az oruletbe kergetem magam , tegnapi is voltam nogyogyasznal csinalt hasi uh-t azt mondta “maga biztos , hogy nem terhes”
2019. nov. 21. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az agyad játszik veled, keress pszichológust!
2019. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam meg ilyen helyzetben. Holnap megyek! Koszonom a segitsegeteket.
2019. nov. 21. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!