Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatáskor mellbimbó fájdalom?

Szoptatáskor mellbimbó fájdalom?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 hetes babám aki pàr napja johban igényli a szopit, ráadásul egyre erősebben szív és hamarabb eszi meg az adagját. Nagyjából 3 óránként magàtól ébred, és eddig kb 1-1,5 óra alatt ette meg a 80-90et most összesen max 30 perc alatt megeszi, szünetekkel, mert ugye közben büfizik is. Amióta így belehúzott azóta érzem azt hogy mikor feljön kb 1-2percig mintha késsel szúrkálnák a bimbóm, meg mintha lelenne horzsolódva rajta a bőr, nagyon fàj aztán ahogy a gyerkőc már felaztatja akkor már csak bizsereg, de nem fájdalmas. sok a tejem, van hogy etetés előtt picit előfejek, de akkor is van ez az érzékenység. Elvileg jól van mellretéve, bekapja úgy ahogy kell. Lehetséges hogy ennyire érzékeny a bőröm? Volt másnak is ilyen tapasztalata? A gyermekemért mindent, csak azért jó lenne tudni h van e ra esély hogy ezt megszokja a mellem, vagy amig szoptatok addig mindig ilyen fájdalmas lessz az elindulás? Kentem már rá mindenfélét, garmastan, lanisoh, bepanthen, anyatej, de nem nagyon hatot. A szoptatasi tanácsadóhoz jövő hét szerdan tudok csak menni.

2019. nov. 22. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szopási technika jó, nincs a baba nyelve lenőve és nincs gótikus szájpadja, akkor valószínűleg csak idő kérdése. Meg kell szoknia a mellnek ezt az új fajta ingert
2019. nov. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2019. nov. 23. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Használj bimbó védő krémet. Hidd el nagyon jól megnyugtassa a mellbimbót és a babának sem árt. Én a Lansinoh-t használtam első perctől, nélküle nagyon szörnyen fájt volna
2019. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!