Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aszt mondta a nőgyógyász hogy...

Aszt mondta a nőgyógyász hogy terhes vagyok igaz ez? Béta-humán chorion gonadotrop hormon: érték 0,3 IU/L referencia érték 0, 0 és 5,3

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2019. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én most megnéztem az üveggömbönben, és asztat motta, hogy igen, terhes vagy.
2019. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
?????
2019. nov. 24. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem hiszel neki, akkor menj el még háromhoz.
2019. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
A terhessèget ultrahangal szokás nèzni, hogy van e.
2019. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
A legérzékenyebb terhességi teszt is 10 IU/l feletti érték felett pozitív. Ha jó időben lett levéve (nem várt első napja), akkor nem vagy terhes.
2019. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami alapján biztosan mondta. Kézzel vizsgált meg? UH-val? A Béta-humán chorion gonadotrop hormon értéke függ a terhesség idejétől. Lehet ilyen kicsi az érték,ha a terhesség még kicsi.
2019. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy hcg eredmény nem mérvadó. Az számít, hogy ez az érték nő-e és ha igen, milyen ütemben. Két-három naponta duplázódnia kéne. De a 0,3 nagyon-nagyon alacsony.... Ciklus hányadik napján vették? De ilyen alacsony értékek nem szoktak emelkedni. Erre max kémiai terhességet lehet mondani.

A referencia érték is 5,3 fölé teszi a terhesség alattit hcg minimumát valószínűleg. Így szokták megadni - ez a Centrumlab tartományai:

Referencia tumormarker vizsgálat esetén < 2,7 U/L

Referencia terhesség kimutatása esetén < 30 U/L


(Az U/L ugyanaz mint az IU/L - az egyik unit a másik international unit, csak ennyi a különbség)


Én azt mondom, hogy ilyen értékkel nem vagy terhes.

2019. nov. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!