Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy menstruációim...

Az normális hogy menstruációim közben is egyfolytában fehér folyásom van?

Figyelt kérdés
5.-6. alkalommal jött meg és mindíg mikor elmúlik a következő alkalomig fehér folyásom van egyfolytában.
2010. júl. 19. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fehér folyása minden nőnek van az egész ciklusa alatt. Petéréskor több, egyébként kevesebb. Hüvelyi nyálkának is hívják.


[link]

2010. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem jó, vagy enyhe fertőzés, vagy kezdődő policisztás petefészek jele is lehet, nekem 14 éves koromtól fogva volt ilyenem. Minden nap volt, de akkor még csak fehér és nem gyanakodtam semmire, csak kellemetlen volt.10 év után , most derült ki a PCO. Minél előbb menj nőgyógyászhoz. Úgyis először azt fogja mondani, hogy fertőzés, de ha nem múlik el, ragaszkodj a hüvelyi ultrahanghoz.
2010. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de hát lehet ez ennyire komoly??

13 éves vagyok...

menstruáció előtt is volt tudom az normális de akkor most ez már nem???

2010. júl. 21. 09:19
 4/4 A kérdező kommentje:
tehát úgy értettem a kérdést hogy 2 menstruáció között van.
2010. júl. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!