Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhúzódó menstruáció mitől...

Elhúzódó menstruáció mitől lehet? Segítséget kérnék olyanoktól, akiknek hozzám hasonlóan 9-10 napig tart a menzeszük.

Figyelt kérdés

Hosszú ideje már, hogy a menzeszem elhúzódik. Rendesen megjön 28 naponként. Az első 4-5 napon rendes vérzésem van, utána meg még 4-5 napig barnázgatok. A barnázgatás mennyisége napról napra csökken, aztán megszűnik. Már 2 nőgyógyásznál is jártam, de mindkettő hormongyógyszert írt fel hormonvizsgálat nélkül. Az elsőt még én hülye szedtem 2 hónapig, de változás nem volt, így befjeztem. Elmentem egy másik nőgyógyászhoz, írt fel az is egy másik hormonkészítményt, de azt már nem kezdtem el szedni. Most majd megyek a harmadik nőgyógyászhoz. Hátha az kér majd már végre hormonvizsgálatot, mielőtt felír bármit is. Ha nem akkor viszont én fogom kérni, hogy írjon egy beutalót.

Addig is érdekelne, hogy másnak is van e ilyen hosszú menzesze és ha igen akkor neki mit javasoltak az orvosok?

Mi okozhatja, hogyan kell kezelni stb.?

Voltam citológián és uh-on is. Elvileg minden oké, bár én már egyáltalán nem bízom az orvosokban.


2010. júl. 19. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy bizalmatlan vagy, de mégis inkább az orvosok, mint egy csomó amatőr is. Szerintem. Le merem fogadni, hogy legalább egy önjelölt zseni ide fogja írni, hogy terhes vagy.
2010. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is 10-12 napig tart. nem tudom mitől. én félek, de lehet, hogy vannak olyanok mint mi. már hallottam ilyenekről. csak később még vérveszteséghez is vezethet. :S
2010. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!