Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másik városba menjek megműttet...

Másik városba menjek megműttetni magam vagy a városomban keressek orvost?

Figyelt kérdés

Kiderült, endometriózisom van

Ám az orvosom (proktológus, viszont a legeslegeleje óta fogja a kezem) elmegy Miskolcra és ott tudna nekem szerezni egy jó nőgyógyász kollégáját. Plusz, ez a proktológus orvosom végig velem lenne, műtétnél is stbstb és neki köszönhetem, hogy ez kiderült.

Csakhogy én debreceni vagyok.

A miskolci műtét melletti választásomban konkrétan az orvosom áll, mint fő ok mert teljesen megbízom benne és nagyon lelkiismeretes.

A debreceni mellett viszont az szól, hogy ha neadj isten valami bajom lesz a műtét után és hirtelen kell segíség, akkor lehet a klinikán hozzàm se szólnának mert ugye nem ők műtöttek de ha ők műtenének, akkor máshogy állnának a dolgokhoz ebben az esetben.

Csak hát miután 2 nőgyógyász két különböző kórházban azt mondta semmi bajom és egészséges vagyok (hüvelyi uh meg minden volt) így eléggé ódzkodom a helyi műtéttől.

Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy ti hogyan döntenétek a helyemben?


Köszönöm szépen előre a válaszotokat :)


2019. nov. 29. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy proktológusnak finoman szólva sincs tapasztalata a nőgyógyászathoz. Az is lehet, hogy a kórházban, amit ajánl nem szeretik, és problémás betegként fognak kezelni. Tájékozódj a kezelő orvosról, hogy róla mik a vélemények!
2019. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ő is mondta, hogy ez nem hozzá tartozik. Csak mikor legutóbb nála voltam MR után, előttem hívta fel a nőgyógyászt mert állítólag a CT eredményem után már beszéltek rólam szóval a nőgyógyász is képben volt velem kapcsolatban.

Hát tényleg az aggaszt amit leírtam, hogy ha nem debreceniek műtenének és nekem a műtét után hirtelen szükségem lenne dokira mert valami baj jön fel akkor szóba se állnának velem kb. Nemtudom mennyire lenne ez igaz amúgy. Emiatt vacilálok.

A dokira meg rákeresnék persze én is mert a proktológusom elsőnek csak egy konzultációt ajánlott fel vele, hogy azt összehozna

Köszönöm, hogy válaszoltál :)

2019. nov. 29. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben jogos a félelmed, de döntened neked kell.
2019. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha endometriozisom lenne, csak centrumban operáltatnám, ahol kifejezetten ezzel foglalkoznak. Pl. Pécsen Koppán dr.
2019. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemis hallottam ilyen centrumokról. Köszönöm mégegyszer!
2019. dec. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!