Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden tünet nélkül kardiológi...

Minden tünet nélkül kardiológiai vizsgálaton azt állapították meg, hogy nem jut elég oxigénhez a szívem. Lehetséges ilyesmi, ha nincsenek tüneteim?

Figyelt kérdés
Háziorvos küldött kardiológiára, mert rutin EKG-eredmény nem tetszett neki. Volt terheléses EKG, ultrahan is, terheléses EKG-t abbahagyatták velem, olyan rosszak voltak a görbék, mintha szívkoszorúér probléma lenne, ami pedig mellkasi szorítással, légszomjal jár, de nem semmi ilyen, rosszul sem vagyok. Továbbküldtek szív CT-re, januárra van időpontom, de be vagyok szarva. Valaki tud erre mondani valami bíztatót vagy bármit?

2019. dec. 2. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a végére kell járj. Engem tünetmentesen ( egy magasabb enzimszint miatt ) küldtek hasi CT re, hasnyálmirigyrák gyanúval. Legvégül kiderült, hogy tejcukor allergia okozta a magas enzimszintet. Én is fstam eléggé....
2019. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A koszorúér szűkületnek több sulyossági fokozata van, asszem öt. Az ötödikben már szinte semmire nem képes az ember. Az első azt jelenti, hogy vizsgálat már kimutatja, de te még nem érzed. Ha minden jól megy akkor 100 éves leszel mire az ötödikbe érsz. Én hármas vagyok 3 infarktus után. Futni nem tudok, de bicajozni, sétálni, fizikai munkát végezni simán.
2019. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm a válaszokat...

Ez azért nem túl bíztató, második válaszoló.

De köszi

2019. dec. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!