Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfias hajhullásom van 18...

Férfias hajhullásom van 18 évesen, de nem megfelelően kezeltek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és androgén hajhullást állapított meg a bőrgyógyász még januárban. Utána olvastam interneten, hogy ezt belsőleg, hormonálisan kéne kezelni, ehhez képest csak tüneti kezelésre kaptam egy hajszeszt, 6 hónapja nem csinál semmit, még mindig rengeteg hajam hullik ki. Voltam már több vizsgálaton. Mellékvese-vizsgálatra kellene elmennem, nem? A bőrgyógyász nem utalt be. Vissza kellene mennem hozzá, és mondani, hogy csináljon valamit?

Már nagyon kiborít, attól félek, hogy kihullik az összes hajam. Csak most értitek, én rágjam az orvos szájába, hogy mit csináljon velem? Még mondta is hogy ilyen jellegű hajhullást nőknél csak a változókorban tapasztalt, mégsem kezelt belsőleg.


2010. júl. 19. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy orvos sem abban érdekelt, hogy meggyógyuljon a betege, hanem hogy visszatérő páciense legyen.
2010. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a körzeti orvos utalhat tovább,és nem a bőrgyőgyász.A Varga hajcsepp használni szokott,de minden képpen kéne egy kivizsgálás.
2010. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát igen, biztos hogy érdekek is fűzték, mivel akkor még magánrendelés volt, de már TB által finanszírozott, szóval már a nem fizetősre is tudok menni. Varga hajcseppet próbáltam, nem csinált semmit, sőt a Revalid sem. Majd előveszem az orvost.

2010. júl. 19. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem próbáld meg a mellékvese-dolgot magánban megcsináltatni. vagy nem tudom, rágd kicsit a háziorvos fülét.
2010. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem pl a nőgyógyász nem akart tovább utalni hormonvizsgálatra a kérésemre, mert szerinte a hajhullás nem elég indok rá (ja, minden más vizsgálatról van leletem, hogy nem gócom van, stb.)

Most mehetek magánban, pedig a tb sem volt lcsó :-P

2010. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!