Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlotok nekem Kecskeméten...

Ajánlotok nekem Kecskeméten NŐI nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
4%
Női fodrász nem jó?
2010. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerek de utána néztem neked:Nincs

[link]

2010. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nagy Judit doktornő az egyetlen, akit én ismerek, de azt nem tudom, hogy neki van e rendelése
2010. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha már nőgyógyász, akkor az legyen nő. Nagyon kellemetlenül érezném magam, ha egy férfi vizsgálna meg.

Szerintem Nagy Juditot fogom megpróbálni, köszi a válaszokat!

2010. júl. 19. 22:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Mielőtt kipróbálod!!!! Olvass el kérlek.

Én jártam hozzá fél évig, de utána inkább váltottam.Azt hittem azért mert nő, jó lesz, de tévedtem.

Jó nőgyógyász, de nagyon pénzéhes és igazából szarik rád.

Engem csak akkor vett komolyan, maikor már 5x-e voltam nála és addig minden alkalommal elkérte a 9000 ft.ot! PCO-m van, amit ő a nagy kórházi ultrahangon sem vett észre, végig azt mondta, hogy valami fertőzés úgyis és sokszor láttam rajta, hogy már remeg a keze, hogy elkérje a pénzt, csak menjek már.

Na amikor utoljára voltam nála és megint azt mondta, hogy biztos fertőzés, mert nem emlékezett már rám, elvileg csak 8x voltam addig nála, na akkor telt be a pohár és szépen kisétáltam a rendelőjéből.

Utána felütöttem a telefonkönyvet és kiválasztottam valaki, aki fiatal és még hajlandó foglalkozni velem.

Találtam egy fiatal dokit: Ifj. Tankó András, a Rákóczi utca 5-ben rendel hétfőnként, tőle tudsz időpontot kérni.

Ő elsőre észrevette, hogy mi bajom van és 7000 ft-ért megcsinálta a rákszűrést, megvizsgált, ultrahangot is csinált, savtesztet és látszik, hogy komolyan vesz.

Próbáld ki, de csak azért, mert nő, nem biztos, hogy megéri. a Csokonai utcán rendel, már nem tudom hogy. Nem kell nála időpont, de millióan vannak.

2010. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ajánlanék neked egy dokit. Őt is olyan sokan szeretik mint a fent említett Tankó dr-t. Én Ijf Nyírády Tamást aájnlom fiatal lelkiismeretes. Első alkalommal nálam is csinált mindent Uh- rákszűrés stb. Van rednelése a Mediroyal kft rendelőjében a Fráter Gy. utcában és magán a Bem utcában rendel szerdánként 5-7ig.. de van amikor később is fogad.

Nem pénz éhes. Tőlem csak akkor fogadta el a 6000 Ft-ot amikor a Fráter Gy utcán jártam nála. S terhességem alatt vagy 8x voltam nála. Bármikor felhívhatod ha kérdésed van. S ha nyaralni megy szól előre és elmondja kit keressél helyette.. ez általában a 30-as telefonján az apukája.:)

Szóval előttem elmondták milyen a Nagy Judit ha meggondolnád magad válasz a két legjobb közül:)

2010. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! ahogy utána néztem, senki se szereti Nagy Juditot, szóval lehet, hogy meggondolom és egy férfihoz megyek inkább.


De ti nem vagytok jobban zavarban, ha egy férfi vizsgál meg? :)

2010. júl. 20. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem világ életemben ffi volt nőgyógyászom.
2010. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a tied lesz az első punci, amit látni fog. Ez a munkája.
2010. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Engem Nagy Judit lecseszett azért, mert 114 kilósan gyermeket mertem vállalni..Tankó Juniornál szültem, nagyon jófaj doki, és szerintem Nyírády doki se rossz, én csak ajánlani tudom mind a kettőt:)
2010. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!