Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig normális, ha nem...

Mennyi ideig normális, ha nem rendszeres?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy az első menstruációtól számítva kb. 2 év alatt rendszeressé válik a ciklus. 2 és fél éve menstruálok, és teljesen kiszámíthatatlan, életemben egyetlen egyszer jött meg pontosan 28 napra, az összes többi alkalomkor 1-3 hetet késett. Eddig szinte mindig kb. 5 nap volt a vérzés, de most először az 5. napnál vagyok és csak jobban beindult... Ez még normális, vagy valami problémára utal? Az osztályomból nekem jött meg először, és még így is mindenki másnak már nagyjából rendszeres. Most pont olyan időszakban vagyok, hogy még a tanév végéig stresszes állapotban vagyok nap mint nap. Ez is okozhatja? És akkor most fél évig nem jövök helyre? Mit csináljak?
2019. dec. 9. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdjük az alapoktól, a rendszeres nem azt jelenti, hogy 28 napos kell legyen


Utolsó 5 menzeszed első napja mikor volt?

2019. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem azt jelenti, csak ugye az az átlag, azért írtam azt. Ettől függetlenül nem rendszeres, mert 30-50 napra jön meg, az meg elég nagy különbség.
2019. dec. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!