Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Megint egy hónapja késik a menzeszem. Ez a második alkalom, hogy kimaradt egy hónap. Remélem nem komoly. Fogok menni nőgyógyászhoz természetesen, és nekem eddig is rendszertelen volt.


24/L



2019. dec. 12. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyadik ciklusnapon vagy? Néha nekem is kimarad egy hónap, mivel a hónapok 30 naposak, a ciklusom meg 35-37... Ne a hónapokat nézd. Tudod egyáltalán, hogy hogyan kell számolni a ciklust?
2019. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
November 12-ére vártam, és most december 12-e van, ha ez segít. Én úgy számolok, hogy aznap, amikor megjön, akkor a következő hónap aznapjára írom be hogy várható. Mostanában inkább késni szokott max. 1 hetet, de ez most a 2. alkalom hogy egy hónapot késik.
2019. dec. 12. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez hülyeség. :D A ciklust nem így kell számolni. Egy hónapja akkor késne november 12-höz képest, ha már január 12. körül lennénk. Te csak szimplán rosszul számolsz. Így szinte sose lesz olyan, amikor a te olvasatodban pontosan jön meg. A ciklusok számát a 2 egymást követő menstruációk első napjai között eltelt napok száma adja. Ha valakinek csak 26 napos, akkor sose a hónapok ugyanazon napján fog kezdődni, és néha lesz olyan, hogy hónap elején és hónap végén us vérzik. Ettől függetlenül lehet az rendszeres a ciklus.
2019. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És hogy a kérdésre is válaszoljak:

Az a baj, hogy nem tudod, hogy kell ciklust számolni.


24 évesen ez azért kicsit gáz. Ne menj nőgyógyászhoz, mert az se biztos, hogy rendszertelen. Írt le az elmúlt évben a mensik első napjait. Kiszámolom, hány naposak átlagosan a ciklusaid. Azzal tudsz majd kalkulálni. De kérlek olvasgass a témában, mert ezt tényleg ciki, hogy ennyire fogalmad nincs semmiről.

2019. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!