Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A "pirosbetűs" napokon más is...

A "pirosbetűs" napokon más is összevérezi a lepedőjét? :S

Figyelt kérdés

Az Always éjszakai változatát használom (néha Libresse-t) de mindig kifolyik oldalt és hátul...Ezért 3 napig csak az oldalamon fekszem, hogy ne folyjon ki, de reggel mégis sokszor a hátamon ébredek, és tiszta vér a lepedőm.


Más is van így?


2010. júl. 20. 09:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem, hogy a tampont nem szeretem...
2010. júl. 20. 09:30
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktam átázni. Ha ennyire erős a vérzésed éjszaka, próbáld ki a Tena betétet. Eredetileg nem erre készült, de én szülés után ezt használtam. Soha nem folyt ki semmi sehol :-) Nem olcsó, de van belőle szárnyas változat is (én simát használtam). Elég vastag, nem alkalmas igazán nappali használatra, de éjszaka biztonságban érezheted magad. Sokkal vastagabb, mint az Always, és hosszabb is valamivel.
2010. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, hogy a bugyiddal van a gond. Próbálj olyat venni, ami szorosabb és nagyobb, majdnem felér a derekadig. Az jobban a helyén tartaná a betétet.


Nem tudom, hogy folyik ki ennyire neked, mert vizszintesen kevésbé kéne folynia, mint napközben.

2010. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is átázok néha, sajnos ez van, talán igen a tena betét más megoldás nem nagyon van.
2010. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát még én sem áztam át. A fehérnemű meg szerintem mindegy, én mindenfajtával szoktam, de nem fordult elő...Szerintem nem jó helyre helyezed a betétet, szerintem egy picit hátrább kell tenned, vagy ilyesmi.
2010. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én éjszakára még javasolnám a dm-ben és rossmannban kapható ionos betétet. Barátnőim próbálták, azt mondják, hogy megszüntette a görcseiket, illetve sokkal több vért bír tárolni. Nekem nem olyan sok a vérzésem, de ha így lenne, biztos kipróbálnám. Meg ez az ion antibakterializáló hatású is... kb 6-700Ft, de ha csak az éjszakai változatát kipróbálnád, szerintem megérné..

amúgy javaslom a barátcserje kapszula szedését menstruáció előtt egy héttel elkezdeni (reggel-este 1-1 szemet), mert állítólag az is csökkenti a vérzés mennyiségét!

2010. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

09:48-asnak üzenem: tini koromban nekem is rengeteg volt a vérzésem és velem is előfordult, hogy átázott a betét és olyan lett minden.

Úgyhogy ne háborogj, hanem örülj, hogy te nem vérzel össze mindent.... bunkó..

2010. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Igy van! Nem értem, hogy mit kell pattogj!!!

Biztos nem azt jelenti, hogy minden egyes éjszaka az történik vele!!!!

2010. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves 09:44

Nem, bepisilni nem szoktam, és a háborgást nem kértem, csak válaszokat. Most miért kell ezen kiakadni ennyire? Mintha legalább direkt vérezném össze a lepedőmet. És nem egy vértócsára kell gondolni, hanem 1-2 cseppre.


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 20. 09:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tenát én is használtam, nagyon jó, de csakis otthoni használatra!

Sűrűn átáztam én is, ez nem betét rossz helyre rakása és bugyi kérdése, hanem erős a vérzés és kész, össze vissza folyik. Ez van, természetes dolog, macera, de nem sok mindent lehet tenni ellene.

2010. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!