Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegséggel csak 2-3 hét...

Betegséggel csak 2-3 hét múlva kapok időpontot, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Összeszedhettem valami fertőzést, tegnap óta fáj az alhasam, égő érzés jelentkezik vizeléskor és a folyásom is megváltozott. Kértem időpontot, most reggel visszaírtak hogy január 9-re tudok menni..

Írják hogy soron kívül lehet menni akut panasszal, ez mennyire igaz? Hallottam olyat is, hogy ez csak akkor érvényes ha már haldokolsz és tényleg nem halogatható tovább a vizsgálat, különben elküldenek ügyeletre, ahol szintén ki tudja mennyit kell várakozni, ráadásul nem akarok általánosítani, de ott eddigi tapasztalataim szerint türelmetlenebbek és lekezelőbbek az orvosok. Annyira nem nagy a fájdalom hogy zavarjon a mindennapi dolgaimban, tegnap óta mintha kicsit enyhült is volna, de nem akarom hogy nagyobb baj legyen, kezelés nélkül pár hét alatt könnyen továbbterjedhet a fertőzés, és nagyobb károkat is okozhat. Próbáljak meg soron kívül odamenni?



2019. dec. 16. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeség. Sürgős, akut panasszal ha nem fogad az orvos, azonnal keresni kell helyette egy másikat. És azonnal panaszt kell ellene tenni a megfelelő helyeken (orvosi mediátor, Orvosi Kamara stb.)
2019. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Elmész körzeti orvoshoz a húgyúti fertőzésre azonnal kapsz kezelést, ehhez nem kell nőgyógyász. Az antibiotikumot hüvelyi probiotikummal kiegészítve január 9-ig el is múlik a problémád.
2019. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz! A háziorvosod el fog látni. Emiatt felesleges szakorvost keresni.
2019. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor elnézek ma a háziorvosomhoz.:)
2019. dec. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!