Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet néha ilyen sok...

Mitől lehet néha ilyen sok folyásom?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdődött, vagy legalábbis akkor kezdett el nagyon idegesíteni a dolog. Néha pár napra nagyon sok folyásom lesz, mintha izgalomban lennék. A bugyimon nem hagy foltot, de érzem, hogy ott van, és elmondhatatlanul zavar. Utálom lent a nedvességet, koszosnak érzem magam tőle.

Ma mérgemben felraktam egy mini tampont, 2 óra múlva teljesen megtelve vettem ki, tehát van bőven..


Nem büdös, nincs színe, sima egyszerű váladék. Én azt szeretem, ha csontszáraz a szeméremajkaim között, nem ilyen undorító tocsogós :(


Mitől lehet néha ilyen, mit tegyek ellene?


2019. dec. 17. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális és másnak is ilyen (vagy legalábbis hasonló)

nem tudnám olyan jól leírni mitől van, de linkelek egy cikket, ami jól összefoglalja a lényeget

[link]

2019. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ennyire sok is normális? Mást nem zavar? Az előbb is felálltam, és majdhogynem cuppogott. Teljesen kész vagyok tőle. Szívem szerint ilyenkor tampont használnék, csak nem akarom, hogy túlságosan kiszárítson.

Már odáig fajult amúgy ez, hogy szex közben is zavar, ha tocsog.. :(

2019. dec. 17. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz el kellene menni.
2019. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam, nincs fertőzésem.
2019. dec. 17. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Peteéréskor általában sokkal több szokott lenni, legalábbis nekem.

Ezzel nem tudsz mit kezdeni, használj tisztasági betétet.

2019. dec. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek
2019. dec. 20. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!