Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális szerintetek?

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

9 napja szedek dienill fogamzásgátlót.(előtte sosem szedtem)

9 napja folyamatosan vérzek.(elég erősen,mint első 2napon) Hányinger is társul mellé. Kezdek megijedni.



2019. dec. 20. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

El kell olvasnod a mellékhatásait!

Ha az említett tünetek szerepelnek a listánn, akkor érdemes gyógyszert váltanod!

Midnenesetre ha nem múlik el, el kell menj vele az orvoshoz, mert nagyon nem egészséges, ha 9 napja folyamatosan intenzíven vérzel!

2019. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát elég intenzív :( tiszta vörös vér, olyan "friss" ha így lehet mondani. Telefonon nem értem el nőgyógyászt sem háziorvost. A klinikán meg aztmondtak hogy úgy sem fogják felvenni az ügyeleten a telefont. De úgy nem érzem magam rosszul hogy oda kéne rohannom. Fogalmam sincs mit tegyek. A nőgyógyászhoz 4het mire bejutok.
2019. dec. 20. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Orvosi ügyelettel is felvetted azért a kapcsolatot?

Vagy próbálkoztál vele?

Az egy dolog, hogy nem érzed azt hogy rosszul lennél, de ha folyamatosan lesz, még előfordulhat esetleg ájulás.

Gondolom betétet meg nem győzöl cserélni. :/

Én hála istennek ilyet még nem tapasztaltam magamon.

Mondom, előfordulhat hogy a gyógyszer okozhatja.

Yasminelle-t próbáltad már?

2019. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első 3 levél alatt az ilyen köztes vérzés normális.
2019. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért egy betétet nem aztatok át szerencsére.

Az ügyelet voltaz első amit hívtam, ahol aztmondtak hogy szívesen küld egy kocsit értem és bevitet at ügyeletre. De ájulás érzetem meg ilyen dolgok, amik jeleznék hogy nagy baj van, szerencsére nincs.

Utolsó.. ez biztos? És ez mégis meddig tarthat?

2019. dec. 21. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Max a 3. levél végéig. Mű hormonokkal bombázod a szervezetedet. Nem csoda, hogy "tiltakozik".
2019. dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez normális hogy 10 napja megvan? Már gondolkodtam hogy túl erős lenne a gyógyszer vagy nem jó ez a tabletta nekem.
2019. dec. 21. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már nem menstruáció, hanem köztes vérzés. Szóval igen, normális.
2019. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat.

Kellemes Ünnepeket!

2019. dec. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!