Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, nektek nem jelentenek...

Lanyok, nektek nem jelentenek problemat neha/mindig a nagy meretu kisajkak?

Figyelt kérdés
Nektek is 1-2 ev alatt nott meg jelentosen? Gondolkoztatok muteti megoldason? Hany evesen?

2019. dec. 21. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ez természetes
2019. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%

Én nagyon aggódtam mikor rájöttem hogy mindenkinek más, van akinek kicsit nagyobb, kisebb, nekem felemás. És utáltam. Amint felfedeztem hogy kicsit eltérőbb a normáltól, megijedtem. De egy ilyen műtét isznyat nagy rizikó. Rengeteg mellékhatása akadhat, gondolj bele, milyen rossz lehet minden beavatkozás után pisilni, menstruálni. Nem beszélve az utánalévő fájdalomról. Én nem műttetném magam meg, de ez az én véleményem, és aki szeretné az tegye meg saját felelősségre.

A barátom sose mondta, hogy őt zavarná, és nem érti, én miért nem szeretem magam odalent. Azóta elfogadtam már, és nem változtatnék rajta :)

17/L

2019. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Egyetlen férfit sem zavart, pedig volt jó néhány..
2019. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Bolondság műttetni,pont így izgatóbb látvány,kár elrontani...+szenvedés,és drága is amúgy,de ha ingyen lenne is épp akkora hülyeség,akit ez képes zavarni(férfit) az heréltesse ki magát a közjó érdekében...F
2019. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!