Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp használata után...

Hüvelykúp használata után barnás pasztaszerű cucc?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál, aki hüvelykúpot írt fel 6 napra. 3 napja használom, de ma feltűnt, hogy barna pasztaszerű cucc van a hüvelyemben. Ez normális? Mitől van?

Tudom, hogy valamennyi része kifolyik a kúpnak, de ez ahogy már írtam egy szilárdabb, pasztaszerű anyag. Lehet, hogy zsír?

Előre is köszönöm a válaszokat



2019. dec. 23. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Barna=vér
2019. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a kúp anyaga. Majd ha elfogy a kúp, megszűnik ez a cucc is.
2019. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor az kiürül magától, ugye?
2019. dec. 23. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem komolyan kérdezed? Szerinted a menstruáció hogy ürül ki?
2019. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen kiürül magától. Ha barna a kúp akkor az folyik ki, ha nem barna a kúp akkor meg vér, vagy vár meg a kúp keveréke. Ne piszkáld, használj tisztasági betétet, vagy ha ez kevés akkor rendes betétet.
2019. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kúp nem hasznosítható komponensei. Nem tudom milyen kúpot használsz, de ha olyan a színe akkor az, ha nem olyan, akkor is az lehet, csak valami mással keveredve ami a hüvelyedben van. Ha doki írta fel a kúpot, akkor ne aggódj emiatt, a gyógyszer végzi a dolgát, és így ürülnek ki a felesleges dolgok, elpisztult bacik stb belőled. Én ilyenkor mindig betétet (nem tisztaságit, hanem normál eüt) használok, így nem idegesít a belőlem jövő cucc, legyen az bármilyen is... Mivel a hüvelykúp használata egy ilyen dolog, ha más nem is, de a kúp fel nem szívódó része mindig távozik, és ha ez egy betétbe történik, akkor nem frusztrál a kezelésem mellékhatása.
2019. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!