Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napig menstruáltam 5 helyett...

2 napig menstruáltam 5 helyett. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1 nap késéssel jött meg, első nap nagyon sok volt, görcsöltem, fájt a fejem, hányingerem és hasmenésem volt.

Második nap is hasonló tüneteim voltak, de sok fájdalomcsillapítóval egész jól bírtam a napot.

Harmadik nap pedig alig volt 4-5 csepp egész nap és az is barna színű volt.

Negyedik napon is kb ugyan ez volt.

És ma az 5. napon már teljesen elmúlt.

Viszont még mindig fáj a hasam, de nem teljesen úgy ahogy szokott, néha kicsit szúró érzés,de nagyon fura érzés, nem tudnám elmondani hogy pontosan milyen.

Fogamzásgátlót nem szedek


Szerintetek terhesség vagy valami betegség miatt lehet?

Terhességi tesztet még nem vettem.

Nőgyógyászhoz majd mindenképp elmegyek a közel jövőben, akár mit is mutat majd a teszt.



2019. dec. 25. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális
2019. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. Az endometriózisra eddig is gondoltam. De eddig még ilyen nem volt, hogy 3. Napra szinte teljesen elmúljon és kicsit megijedtem.
2019. dec. 26. 15:59
 4/7 anonim válasza:
Szia. Nekem annak idejen5-7 napig tartott a menstruaciom és nagyon erős vérzéssel jart. Fel eve ez lecsökkent fél-2 napra. (Igen, van amikor csak fél napig verzek.) Ez melle jott a szinte allando barnazas ykor mar nagyon bő és hasi fajdalom jobb oldali szurkalas, és kiderült hogy jobb oldali petefeszekendometriozisom van vagyik csokoladéciszta. Nem mondom hogy ez van veled is de szerintem mindenkeppen menj el orvoshoz mert ez nem normalis.
2019. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hú hát lehet, hogy nálam is hasonló a probléma. Nálad hogy kezelték? Műtéttel vagy gyógyszerekkel?

Hétfőn elmegyek dokihoz, ha rendel. Sajnos holnap nem tudok mert aznap utazom haza és addigra már nem rendel. :/

2019. dec. 26. 21:06
 6/7 anonim válasza:
Ilyen velem is volt aztán szerintem ez normális mivel én se voltam terhes
2019. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál. Találtak egy majdnem 5 cm-s cisztát vagy dermoidot. Az orvos se tudta pontosan,mert folyadékot nem látott benne... :/ A héten vissza kell mennem ultrahangra és majd ott kiderül.
2020. jan. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!