Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25-én meg kellett volna, hogy...

25-én meg kellett volna, hogy jöjjön de pár napja szúr a petefészkem és annak a jele, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
A párommal menstruáció előtt 3 héttel volt aktus de sajnos a munkahelyemen sokat idegeskedem és ez is közre játszhat, hogy nem jön meg időbe?
2019. dec. 27. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem orvoshoz kell menni hanem ide kiírni egy kérdést. Mi látatlanba jobb diagnózist tudunk adni mint egy orvos ami lát téged.
2019. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet annak a jele is,de lehet valamilyen betegség (pl. petefészekgyulladás, cysta) jele is. Vizsgálat nélkül nem lehet tudni.
2019. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 napos késéssel még én se mennék orvoshoz. A petefészkem pedig rendszeresen szúr (volt uh, néha ckisebb ciszta, semmi több, ami a vérzéssel kiürül. De én tudom hogy nem mindíg van tüszőrepedésem, hormon gondjaim vannak) akkor is szúrhat mikor elindul a pete az útjára a petevezetékben. Idegeskedés is okozhatja. Igen, azt hiszem mindent felsoroltál. Várj szerintem egy hetet, ha még mi díg nem jön meg csinálj egy terhességi tesztet (fordítva is lehet), és menj el orvoshoz. 35-40nap már nem számít normálisnak egy egészséges nőnél.
2019. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint az késést okozhatja a stressz is.
2019. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!