Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aknés bőrre ezt kenhetem?

Aknés bőrre ezt kenhetem?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya aknés a bőröm, gyulladt, heges hónapok óta. Semmi krém, semmi kezelés nem használ. Canesten krémet kenhetek rá? Hátha valami fertőzés.
2019. dec. 29. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A Canesten gombára van, az akne pedig nem gombás fertőzés,hanem az elzáródott faggyúmirigy váladék felszaporodása és annak bakteriális fertőzése. Kenni kenheted, bajod valószínűleg nem lesz tőle,de használni sem fog.
2019. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm. Azért gondoltam gombára, mert ha neki állok kinyomkodni őket, egyre több lesz, percek alatt. Régen nem volt pattanásos a bőröm, de ami most van, az szörnyű.
2019. dec. 30. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A gombás bőrelváltozások nem hasonlítanak az aknéra. Ha olyan szert keresel,ami mindenre jó (gomba, baktérium),akkor a legjobb a jód. De mivel ez felszívódik,csak nagyon óvatosan szabd használni. Csak egy-egy helyre (ahol a legrosszabb és rövid ideig. Viszonylag olcsón lehet venni,de nagyon figyelj oda a használatára!
2019. dec. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!