Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy aromantikus aszexuális...

Egy aromantikus aszexuális megváltozhat?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy valaki aromantikus aszexuálisnak vallja magát akárhány évesen ,és ha ő nem vágyik kapcsolatra,semmire akkor mások hatására nem változhat meg ha nem akar. Ez ugye csak rajtunk múlik?

2019. dec. 31. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne valld magad annak, ha nincs tapasztalatod. Hülyeség a címkézés!
2019. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak rajtunk múlik. Ahogy a melegeken, leszbikusokon sem múlik hogy kihez vonzódnak, kihez nem vonzódnak.
2019. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es szerintem ne te állapítsd már meg kihez vagy kihez nem vonzódom. Amúgy meg van tapasztalatom.
2019. dec. 31. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Akárhány éves, az mennyi?
2019. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem írom le mert akkor csak a bántó válaszokat kapnám.
2019. dec. 31. 15:26
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha annyira tudni szeretnéd ,és komolyan is veszel akkor majd leírom amúgy kedves vagyok,és szívesen barátkoznék aszexuális emberekkel.
2019. dec. 31. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, jöhet egyszer egy szerelem. Az a kérdés, hogy találkozol-e vele és mikor, 5, 10, 15 év múlva.
2019. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatnád, hogy hány éves vagy, de amúgy nem változhat meg az, aki aszexuális vagy aromantikus. Én csak aszexuális vagyok, ez nem fog változni, ezzel születtem. Aromantikus nem vagyok.
2020. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az aromantikusságot egy spektrumnak fogom fel. Van akinél nagy ritkán előfordul, hogy tetszik valaki, van akinél egész életében soha. Például vannak akik “szürke aromantikusnak” vallják magukat, ami azt jelenti, hogy nagyon ritkán vagy bizonyos körülmények között éreznek romantikus vonzalmat. Szóval igen előfordulhat, hogy ritkán mégis érez romantikus vonzalmat, de attól még az aromantikus spektrumon marad.
2021. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!