Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló és aktus utáni...

Fogamzásgátló és aktus utáni hasfájás lehet peteérés jele?!

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk párommal, el is ment bennem. Fogamzásgátlót szedek már lassan 1 éve. Aktus után pár órával elkezdett jellegzetesen görcsölni/égni a méhem, szurkálni a jobb oldali petefészkem. Másnap reggel pedig kevés tojásfehérjeszerű nyákom volt, mint ami a peteérésre jellemző. Lehetséges, hogy nem hatott a gyógyszer és teherbe eshettem? Minden szemet beszedtem pontosan, az "incidens" a második héten történt, azóta is néha szurkál a petefészkem, de folyás, ilyesmi nincs. Egyetlen hiba, hogy többször fogyasztottam alkoholt a gyógyszerre, nem vészes mennyiségben, de azért megéreztem, viszont se nem hánytam, se nem volt hasmenésem. Vélemény? Még van 1 szemem a gyógyszerből, aztán várom mi lesz, de nagyon aggódok... Hozzáteszem aktus óta alkoholt sem ittam egyáltalán.

2020. jan. 4. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent betartottál az alkohol nem befolyásol.

Nincs peteérésed, nem lehetsz terhes!

2020. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen szedted, terhesség miatt ne aggódj.

Inkább valamilyen fertőzés lehet, a helyedben elugornék ezzel a nőgyógyászhoz.

2020. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!