Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt mar hogy szuro...

Valakinek volt mar hogy szuro fajdalmat erzett a klitoriszaban? (Csikloban)

Figyelt kérdés
Fertozest kaptam, azota szuro fajdalmat ereztem. Elkezdtem betadine huvelykupot szedni nem mult el , es kulsoleg kentem canestennel, szedtem antibiotikumot. Voltam nogyogyasznal is, aztan irtak fel gynoxint es pomafucort kremet kulsoleg de meg mindig szurast erzek. Nem tudom mitol van es eleg kellemetlen... volt mar valakinek hasonlo? Valakinek valami bevalt? Koszi a valaszokat.

2020. jan. 7. 20:03
 1/2 Tóddodaódarra válasza:

A fájdalom a barátod, azért van, hogy jelezze, ha valami nem úgy van a testedben, ahogy lennie kellene. Az a rosszabbik eset, ha egy rendellenesség nem fáj, mert arról nem veszel tudomást, és előbb-utóbb nagy problémát fog okozni. A fájdalom okát az orvosok tudják legjobban megfejteni, ezért addig járj orvoshoz az akármilyen fájdalmaddal, amíg el nem múlt a fájdalom!

Ennyire pofonegyszerű. Addig pedig türelem, és folyamatosan higgy abban, hogy egészséges vagy!

2020. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az orvosok nem veszik figyelembe, es multkor is mondtam hogy szajon at szedheto gyogyszer segitene mert olyan mintha belulrol jonne a szuras, es nem a klitoriszombol
2020. jan. 9. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!