Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is nőtt a melle 20...

Másnak is nőtt a melle 20 éves kora körül/után?

Figyelt kérdés
Régen elég kicsi, és szerintem csúnya melleim voltak, még a B kosarat sem "töltötték ki" teljesen. Viszont az utóbbi időszakban (talán 1-2 hónapja) elkezdtek kikerekedni, és szerintem minimálisan nőttek is, nagyjából egy centit biztosan. (De annyit kizárt hogy fognak, hogy melltartó méretet kelljen változtatni.) Emellett jelenleg is olyan mintha feszülne, még kicsit viszket is miatta, szóval gondolom most is formálódhat.:D Ez mennyire normális ebben a korban? Jövő héten úgyis megyek nőgyógyászhoz, ha már ott vagyok megemlítem neki, de azért kíváncsi vagyok hogy mennyire gyakori.

2020. jan. 10. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyire nem gyakori. Hízástól, vagy terhességtől lehet.
2020. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Meg minden másom is nőtt vele együtt sajnos. Plusz 8 kg-t sikerült magamra szednem akkoriban.
2020. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az érdekes, mert én se terhes nem vagyok, se nem híztam az utóbbi időszakban.
2020. jan. 10. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Neken is nőtt de csak 5 kiló jött föl
2020. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!