Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet megtudni, hogy...

Mitől lehet megtudni, hogy gombás fertőzésem van? És ha úgy érzem az van, és nem akarok elmenni dokihoz, akkor lehet e vény nélkül kapni a canestent?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 15:58
 1/3 yuda ***** válasza:
100%

bőröd színe elváltozik...hámlás...és a legfeltűnőbb: VISZKET.-minél előbb kezeld,mert fertőz-mást is!

úgy tudom kapható vény nélkül.

2008. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapható vény nélkül! Nem mindenkinek válik be a canesten, ezért ha nem múlik el, akkor azért inkább menj orvoshoz, nehogy még valami komolyabb baj legyen!
2008. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egyszer kellet használnom akkor elmúlt és szerintem most megint vissza kaptam mert a tünetek megegyeznek.

de most ezért nincs kedvem dokihoz menni amikor ugyis tudom mi a megoldás. Akkor veszek canestent csak nem emlékszem pontosan h lehet e vény nélkül kapni. Válaszotokat köszönöm:)

2008. nov. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!