Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy éget es csíp a...

Normális hogy éget es csíp a huvelyflóra helyreállító? Váltani kéne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van jelenleg baktérium a szervezetemben nagyobb aranyban mint kene(gomba is volt de elvileg elmult).Antibiotikumot irt az orvos elő es mondta hogy hasznaljak alatta flora helyreállítót(huvelyit).

Az normalis hogy az egy hetes antibiotikum szedese kozben folyamatosan kell pótolni lent a bacikat ugye ?az csak hatekony baci ami visszatelepulhet (?)vagy antibiotikum utan kene alkalmazni?

A sok kezeles miatt biztos nem okes a benti környezetem de feltettem egy genia 92-es kúpot es irtoan mart odabent.ez normalis ?most is csíp igy masnap.korabban a gyntima-val próbálkoztam az meg jobban mart.Lactinellet nem ereztem semmit max enyhe viszketést de az nem tűnt "hatékonynak".

Váltanom kene ?Melyik helyreallito lehet a legjobb ? Sok feléről olvastam itt is hideget es meleget ,de nekem az lenne a fontos hogy ne csipjen ennyire


2020. jan. 19. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha híg, vizes folyásod is volt, esetleg beragadt a hüvelyed, akkor allergiás vagy azokra, amiket próbáltál. Ha nem, akkor valószínűleg a hüvelyedben van valami gyulladás, szárazság. Normál esetben, ha megelőzésre teszed fel, nem kellene csípnie.
2020. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam ebben a cipőben. Nekem a Lactofeel Gél vált be. Drága, de jó.
2020. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Protexin Gynophilus!
2020. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!