Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú folyás, ami...

Kellemetlen szagú folyás, ami nem múlik el. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést. Nagyon kellemetlen szagú a folyásom, ami tejfehér színű, néha már bocsánat a szóért takony állagú, a szaga nem is egyből érzik, hanem pár óra után, viszont nagyon rossz, kicsit a romlott ételhez tudnám hasonlítani. Voltam vele több orvosnál is, használtam már Fluomizint, Dalacin hüvelykrémet, Betadin kúpot. Egyik sem használt. A legutóbbi orvos végre tenyésztést is csinált.

Aminek az eredménye a követező: A hagyományos tenyésztési eljárással fakultatív baktériumok tenyésztek ki, melyek gyulladásos jelek nélkül nem tekintendők kórokozóknak. Sarjadzó gomba nem tenyészett ki.

Kenetben láthatóak voltak: kevés lactobacillus flóra, kevés fehérvérsejt.


Az orvos szerint nincs semmi bajom, valószínű én ilyen vagyok, mikor mondtam neki, hogy továbbra is van ez a kellemetlen szagú folyásom. Végül a Lactofeel hüvelygélt ajánlotta. Mondanom sem kell, hogy ez sem használt.

Fontos lehet, hogy még nem élek nemi életet. A bugyikat, törölközőket 60 fokom mosom, most már vasalom is.


Már nem tudom mit tehetnék, teljesen el vagyok keseredve. Az összes környékbeli nőgyógyásznál voltam, volt aki meg sem vizsgált, csak rám nézett és írt egy receptet, aki meg végre csinált tenyésztést, ő szerinte semmi bajom nincs.



2020. jan. 26. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tenyésztés negatív, tehát nincs fertőzés. A normál hüvelyváladéknak is lesz szaga egy idő után.

Esetleg próbálj meg hipoallergén mosószert használni, pamut bugyit tisztasági betét nélkül, hátha valami allergén irritál.

2020. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy válaszoltál, megpróbálom amit mondtál.


Ez a mondat egyébként mit jelent? A folyás nem gyulladásos jel?? A hagyományos tenyésztési eljárással fakultatív baktériumok tenyésztek ki, melyek gyulladásos jelek nélkül nem tekintendők kórokozóknak.

2020. jan. 26. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
A hüvelyben normálisan is élő baktériumok tenyésztek ki. Időnként ezek túlszaporodhatnak, akkor okozhatnak gyulladást, de ennek fizikális jele is van, nőgyógyász ezt látná a hüvelyben. A folyás önmagában nem jelent gyulladást.
2020. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ez nem sima folyas, hanem bő és büdös..

Akkor ezzel nem is lehet mit kezdeni?

2020. jan. 27. 08:00
 5/11 anonim ***** válasza:

hüvely öblítést már próbáltad?

nekem a doki heti 2 alkalommal javasolta, plusz canesten krémmel a külső nemi részt kenni...

DM, Rossmannban is kapható, colpo cleaner néven...

2020. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még azt megpróbálom. Nagyon remélem, hogy használni fog.

Mert már nagyon el vagyok keseredve.

2020. jan. 27. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen szappant használsz? csak intim szappant hadznslnék...sima tusfürdő, szappan nem jó irritálhat...

Meg csak pamut bugyi, nadrág...

Fürdés utan nagyon odafigyelni hogy megszaradjon a cuncus 😁

A tisztasági betétek is csomó nejlon, figyelj hogy pamut legyen a felső réteg, vagy pamut vattat használj..

napi 2x mosakodj meg...


egyel sok natúr joghurtot, kefirt... kerüld a fűszeres, adalékanyagos kajákat...

2020. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lactacydot használok, illetve reggel és este is zuhanyozok.

Olvastam a grapefruit mag cseppről, szerintetek az használna?

2020. jan. 28. 09:07
 9/11 anonim ***** válasza:

en hallottam róla, szedtem is, nekem belsőleg hanyingerem volt tőle..

De erre a problémára nem tudom milyen formában lehetne használni?

2020. jan. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Megmondó Kapitány ! válasza:
Bugyi, nadrág milyen anyagbol van? Pamut vagy polieszter?
2020. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!