Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő gyakori hüvelyfolyás?

Visszatérő gyakori hüvelyfolyás?

Figyelt kérdés

Sárgás és szagos folyásom van, amitől ha megszabadulok pár nap/hét alatt újra előjön. Voltam 2 dokinál is, az egyik enyhe hüvelygyulladást diagnosztizált, a másik doki (magán) pedig mondta, hogy semmi probléma nincs, mégis kellemetlennek tartom a tüneteimet és kétlem, hogy minden rendben lenne. A kenetlevétel alapján nincs se bakteriális fertőzésem, sem pedig gombám.

Valakinek van/volt már ilyen problémája? Nem tudom, hogy kúráljam ki magam tartósan vagy egyáltalán hogy mi okozhatja ezt...



2020. febr. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Lehet,hogy valóban nem kóros ez a folyás, hanem a peteéréskor, menstruáció előtt jelentkezik.
2020. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak akkor. 10 napos hüvelykúpozás után pár napig/hétig jó, utána valamiért mindig visszaesem. Ez nem normális hüvelyváladék. Tudom, hogy milyen a természetes, de ez nem az, nagyon kellemetlen.
2020. febr. 4. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden ilyen kérdésnél leírom, hátha hallgat rám valaki és megkímélem a sok szenvedéstől. Ha nőgyógyász a tipikus fertőzésekre leszűr és negatív, de a tünetek nem tűnnek el a tisztességesen végigcsinált kezelés, majd flóra visszaállító után érdemes nemibeteg gondozóba menni.

Bemutatod a leletet, elmondod, hogy nem segített a kezelés és megvizsgálnak.

2020. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a cukrot, tejet és a lisztet. Ha változik akkor ez volt a probléma.
2020. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is. Sikerült valami megoldást találnod?
2020. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!