Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Január 20. an menstrualtam.5...

Rocko9 kérdése:

Január 20. an menstrualtam.5 napig tartott ez nálam normális. És rá másnap együtt voltam parommal nem szállt ki. A kérdésem hogy lehetséges hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Szóval igen korán elkezdett fájni feszulni a mellem ma kezdett. Ez általában nekem menzesz előtt 1-2 nappal szokott csak. Azt hozzá teszem h nekem sose jött meg időbe a menzeszem vagy késik mindig vagy pont időbe előbb sose. Hányingerem is gyakran van mondjuk az lehet nem ettől hanem mert gyógyszert szedek panikbetegsegre. Ha valaki tudna valamit mondani ezzel kapcsolatba az jó lenne. 19 éves lány vagyok. Orvoshoz csak jovoheten tudok menni.
2020. febr. 5. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval óvszer nélkül, és bármiféle védekezés nélkül dugtatok (a szeretkezéshez agy is kell)... Igen, lehetsz terhes.
2020. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan kérdeztem normálisan is lehet válaszolni.
2020. febr. 6. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Semelyik tüneted nem terhességi, mert azok később lesznek. A védekezés nélküli szextől lehetsz terhes, és a megszakítás (ami most nem is volt) nem védekezés!
2020. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom hogyan lehet terhesség. Csak arra voltam kíváncsi szerintetek ilyen korai tünet lehetséges e terhessegtol
2020. febr. 6. 00:53
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint nem. Akkor nemtudom mitől feszülhet és fájhat a mellem.csak is akkor szokott nekem mielőtt megjon előtte egy két nappal.
2020. febr. 6. 00:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha védekezés nélkül szexeltek, akkor bármikor teherbe eshetsz. Ha elmarad a következő menstruációd, akkor tesztelj.

Ha viszont nem szeretnél 19-20 évesen anya lenni, akkor legalább az óvszert használjátok.

2020. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van a baj. Mert szeretnénk babát. Csak nemtudom hogy a pánikbetegségem miatt össze jöhet e.
2020. febr. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!