Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lett teltebb a mellem?

Mitől lett teltebb a mellem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 13 éves korom óta ekkora a mellem (és mellesleg a magasságom is megállt ekkortájt) szóval biztosan nem növekedés miatt lett teltebb.

Utoljára karácsonykor voltam együtt valakivel, azóta már januárban is megvolt és jelenleg is megvan a menstruációm, de előző hónapban még mielőtt megjött volna, csináltam is tesztet - negatív lett - szóval valahogy a terhességet is kizárnám. Mindenesetre ha elmúlik, megint csinálok egyet, bár szerintem felesleges...


A mellem a menstruációm előtti 1 hétben kezdett el így megtelni, és nekem sohasem voltak premenstruációs tüneteim, meg hát most se fáj, csomót se érzek benne vagy bármi rendellenest.


Mégis akkor mitől lett ilyen telt?


2020. febr. 6. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felszedtél pár kilót az utóbbi 1-2 hónapban.
2020. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez csak az utóbbi 1 hétben látszik csak meg, és PONT CSAK a mellemen?
2020. febr. 6. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a mellen szokott először feltűnni, igen. És azért csak most, mert az előző hetekben elfoglaltabb voltál, mostanában viszont többet nézegeted magadat.
2020. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki és kész
2020. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!