Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után párom nemi szervén...

Szex után párom nemi szervén fehér, túrós váladék marad. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyasmi, mint amikor hüvelygombája van az ember lányának. Fél éve volt is gombám, de miután elmúlt, nem volt panaszom.

A folyásom normális - olyan, mint a gombám előtt is volt. Ha hüvelybe nézek, nem látom ezt a fehér váladékot belül (a gombámnál láttam).

Se nem viszket, se nem csíp, semmi sem változott, 1-2 hete fedeztem fel, hogy szex után van ilyen.

Ha rögtön fürdés után fekszünk le, akkor is, pedig rendesen tisztán tartom magam.



2020. febr. 11. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak nézesd meg magad egy dokival.

Lehet, hogy visszafertőződtél (ez nagyon gyakori!) vagy fel vagy fázva, vagy bármi... A hüvelyfalad belülről sima, bársonyos, vagy olyan "recés"?

2020. febr. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Általában maratoni szex után,és ovuláció körül? Sima "hámlás" mint amikor kökényt eszel.
2020. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most kezdődött el ez pár hete.

Semmi olyan tünetet nem produkál, amit fertőzésnél vagy gombánál észrevettem eddig.

Ha gyengéden, ha vadul szeretkezünk, akkor is, ilyen túró szerű darabos fehér váladékom van. Mint gombánál.

De csakis szex közben jelentkezik ez a tünet is. Máskor nem tapasztaltam.

2020. febr. 15. 01:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!