Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt e már valakivel hasonló?...

Volt e már valakivel hasonló? januárban 2x volt meg a menstruációm vagy a második ovulációs vérzés volt ezt sajnos nemtudom. Viszont hétfőn úgy begörcsöltem hogy felállni nem bírtam. (folyt lent)

Figyelt kérdés

nagy nehezen el mentem a háziorvoshoz aki nőgyógyászhoz küldött és laborba a labor negatív lett,nincs gyulladás viszont a nőgyógyász nem mondott semmit hogy mit sejt,csak annyi írt a papíromra hogy nyomás érzékenység van petefészek és a méh tájékán,és elküldött ultrahangra,ahol csak jövőhét szerdán fogadnak.

azóta nem rendszeresen és nem mozgásra előhozható görcseim vannak. tanácsot szeretnék kérni ha volt már valaki ilyen vagy hasonló helyzetben.



2020. febr. 14. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a mozgás enyhíti a fájdalmakat, betétet meg vigyél egy zsákkal 😁
2020. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!