Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mistral fogamzásgátlót szedek...

Mistral fogamzásgátlót szedek endometriózisra folyamatosan szünet nèlkül, hogy ne menstruàljak.4. Levèl 10 szemnèl tartok. Normâlis ez?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem ma éjjel hogy görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni. Elmentem mosdóba és valóban . Egy kis darab vér meg pár csepp /egyenlőre/ eddig kis barnázást tapasztaltam, pár hetente -gondolom akkor kellett volna mensiznem.

Tudnátok segíteni , hogy ez normâlis lehet? November 20-àn menstruàltam utoljára. Màciusban műtenek addig szednem kell , tudom orvos de szombat van



2020. febr. 16. 04:51
 1/6 anonim válasza:

A lányom Mirena spirált kapott emiatt, ő már 1 műtéten túl van, de 6 hónap kellett mire teljesen abba maradt neki a barnazgatas vagy némi gyenge vérzés.

Szerintem ha nem vérzel erősebben nincs teendőd vele. Kitartás, ronda egy betegség.

Laporoskopias műtéted volt már? Hogy állapították meg, hogy endo?

2020. febr. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet normális.Ha az utóbbi napokban,hetekben voltál beteg, vagy szedtél valamilyen antibiotikumot,akkor a fogamzásgátló nem szívódik fel rendesen és emiatt lehet pecsételő vérzésed. A Mirena más, mert az csak progesteront tartalmaz,mint pl. a Cerazette tabletta,vagy a Depo Provera inj.,aminek az a jellemzője,hogy sok nőnek hónapokig lehet mellette pecsételő vérzése.
2020. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fájdalomcsillapítót eszek naponta , már szinte kúra szerűen. Nagyon nagy fájdalmaim vannak , de hamarosan március .

Volt már műtétem amikor azt hitték ciszta , utána egy másik orvos Ultrahanggal állapította meg aki erre specializálódott

2020. febr. 16. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mistralt szedek endóra és hasonlók a tüneteim. Én mosta műtétre várok, remélem az megoldja ezt a problémát. Téged fognak műteni.
2020. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépj be az endometriózis diéta/receptek facebook csoportba. Tejet szüntetsd be.
2020. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De tej-termékeket-készítményeket 2 éve kihagytam.
2020. febr. 22. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!