Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás, sűrű folyás, égő...

Sárgás, sűrű folyás, égő érzés. Hüvely gomba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2napja kb meg változott a hüvely folyásom állaga, színe,(természetes fehér folyásom volt, mint minden nőnek). Néha mintha viszketne, és ég. Tavaly ilyenkor ugyanez volt, akkor vettem canesten kúpot és krémet. Azóta nem volt ilyen. Gyanakodom most is valamilyen fertőzés. Nőgyógyászhoz emiatt nem akarok menni. Múltkor "kimostam" a hüvelyem, mert menstruáció után barnás folyásom volt napokig, szerintem emiatt lehet, mert azt nem lehetne ki mosni. Nektek mi válik be ilyen esetekben?
2020. febr. 17. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem gomba, ha sárga, hanem bakteriális fertőzés. (A gomba viszket, és darabos.) Betadine hüvelykúppal megpróbálhatod kezelni, az kevert fertőzésre is jó.
2020. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!