Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez baj?

Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Baba tervezésben vagyunk. Ez az első próbálkozós hónap. Minden aktuális napon voltunk együtt a férjemmel. Különleges tüneteim nincsenek,talán egy kettő ami szerintem számomra szokatlan. Ez pedig a következő: - alhasi nyomás már legalább egy hete ( mindjárt megjön érzés) nem szokott ilyen hamar kezdődni,mensi előtt egy két nappal szoktam ezt érezni

- derék fájás. Nem erős ,és nem állandó, de nekem ez is új.

Hüvelyi krémes folyás, most mintha már kevesebb lenne ,de van.

És a nagyon jó étvágy. 3 napja folyton csak ennék. Mensi előtt amúgy is jobb volt az étvágyam ,de nem tudtam akkor sem ilyen sűrűn enni.es akkor csak jobban csokit.

4 napom van még a nem vártig.

Szerintetek ezek jó jelek, kezdek kicsit izgulni. Elvileg jó az ha fiatalok vagyunk. Én 24 a párom 25 éves. Nem tudom igazából mit befolyásol a kor.


2020. febr. 27. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes mindenféle tünetnek tartott dologba kapaszkodni. Az első tünet a menstruáció kimaradása, a többi terhességi tünet csak az után jön. Légy türelmes!

Egyébként ha most elsőre nem is sikerült, nem kell elkeseredni, egészséges pároknál is 85% az esélye a teherbeesésnek.

2020. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából túl sok reményt nem fűzök hozzá, tehát nem vagyok bele bolondulva,csak ez a 4 nap kicsit para számomra. Izgulok ,hogy na vajon lesz nem lesz.
2020. febr. 27. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek PMS tünetek. A terhességi tünetek nem ilyenkor kezdődnek.
2020. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet pms. Ha igaz hasonlít ,de eddig nem ilyen volt?
2020. febr. 27. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért veszed észre mert nagyon figyeled most. Rá vagy görcsölve, hiába mondod vagy hiszed hogy nem, beképzeled. :) Nekem is ugyanezek voltak és megjött mindig. A terhességi tünetek ilyenkor még sehol nincsenek.
2020. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem gondolok rá. Magától jönnek ezek az érzések
2020. febr. 27. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt pörög az agyad rajta.
2020. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!