Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi lehet a baj? Mit...

Vajon mi lehet a baj? Mit mondhat a nődoki?

Figyelt kérdés

2 hónapja késik-5 éve menstruálok,nagyjából pontos szokott lenni,a mellbimbóm fáj,néha a hasam is görcsöl,de vér nincs-,körülbelül,most érettségiztem,jogsiztam,nyelvvizsgáztam,tehát kicsit feszült voltam,bár ettől nem szokott nekem késni.Szűz vagyok,terhes nem lehetek.Szerintetek mit mondhat a vizsgálat után a doki? mert ugye terhesség kizárva..vmi betegség,rák vagy ilyesmi?


Menni akarok dokihoz,szóval ez a válasz most nem szükséges:)


2010. júl. 24. 13:27
 1/1 Bocipók ***** válasza:
Teljesen normális, nekem szakdolgozatíráskor volt, hogy egy hónapban kétszer jött meg, védés előtt meg 2 hónapig semmi. Vágott az ideg. A nőgyógyász is azt mondta, hogy ez ilyenkor teljesen normális, majd ha lelazulok, minden visszatér a régi kerékvágásba. Ja, és igaza lett....
2010. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!