Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tart a beágyazódás?

Meddig tart a beágyazódás?

Figyelt kérdés
3 napja volt pecsételő vérzésem, beágyazódási vérzés. Ma kellet volna megjönnie, még eddig semmi. Mikor kell tesztelni. Ha jól láttam akkor ez a folyamat 5 nap ami azt jelenti, hogy 4.én kellene a teszt. Vagy ez most hogy van, akkor van csak a pecsételő vérzés amikor elkezdődött a beágyazódás vagy az már azt jelzi ,hogy befejeződött,vagy ez csak egy jel hogy most van. Egyébként meg akkor elmúlt ahogy jött. Egy két csepp rozsda barna"vér" volt,ami máskor sosem volt.
2020. márc. 2. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ma kellett volna megjönnie a 3 nappal előtti nem beágyazódási vérzés volt, hacsak el nem tolódott teljesen a ciklusod, egyébként is nagyon ritka, inkább az ovulációkor van.

A terhességet kb. 10-14 nap után mutatja a teszt. Holnap reggel tesztelhetsz.

2020. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most néztem meg jobban,és már 1 napja késik.
2020. márc. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!