Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most a fogamzásgátlótól vagy...

Most a fogamzásgátlótól vagy a tampontól van ez? És normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el 9 napja a fogamzásgátló (Rezia) szedését, illetve a tampont is most próbáltam ki elöször.

Mikor már kevesbe véreztem, akkor egy 6 órás ciklusra benthagytam a tampont, mivel mondták, hogy 8 óráig maximum bent lehet hagyni.

A menstruációm kezdete óta szedem a gyógyszert, és 7 napig rendesen megvolt, de mar két napja alvadt barnás vér jön belőlem amikor elmegyek pisilni. És újjal beljebb nyúlva is, csupa barnás vér jön.. ez normális? Vagy mit tehetnék? Eléggé szívbajos típus vagyok, és óvatos, de most nem tudom baj van-e..

Lehet, hogy a gyógyszertől ilyen, vagy esetleg a tampon?

Légyszives ne sértő válaszokat írjatok!



2020. márc. 4. 22:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Ne ijedj meg, a fogamzásgátlótól van. Jelentősen lecsökkenti a vérzés mennyiségét általában, és a hosszát is. Én most hagytam abba, nekem csütörtöktől vasárnapig volt meg vele mindig, ebből ami lényegi nap volt az a péntek és szombat.

A tampon helyett inkább javasolnám az orvosi szilikonból készült intimkelyhet, a rossmannban is lehet kapni, 3000 ft körül van. Sokkal egészségesebb és veszélytelenebb mint a tampon, ráadásul környezetkímélőbb is. Olvass utána, youtubon hormonmentes Jankánál van fent róla videó, amiben mindent elmesél róla.

2020. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. Az első 3 levél alatt elfordodulhat köztes vérzés. De ez biztosan benne van a tájékoztatóban is. Olvasd el!
2020. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😃
2020. márc. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!