Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász szerint minden...

A nőgyógyász szerint minden rendben, szerintetek is az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném, ha megírnátok kinek milyen az a bizonyos “fehér folyás”.


Nekem folyamatosan változik a ciklusom során.

Menstruáció után szinte alig van, majd kezd normális, fehér színű lenni, “jó” illatú. Később darabos, sárgás( ázott papírzsepi állagú).. “illata” kicsit intenzív,erősebb.. de nem büdös és nem viszket, nem okoz problémát, csak a fehérneműn, amit tisztasági betéttel orvosolok. Egy 3-4napon belül újra kezd normálissá válni.


A doktorúr nem lát semmi gyulladást, igaz, akkor pont normális volt a folyásom..


A hormonmentes videóban(aki ismeri) azt mondta Janka, hogy folyamatosan változik a nő hüvelyváladéka, különösen ovulációkor..


Másnál is így van? Ez tényleg normális lenne?

Nekem ez régebben nem volt probléma, vagy csak kevésbé figyeltem erre, vagy csak idősödöm, de zavaró, hogy ha együtt vagyok a párommal, akkor az a darabos mennyiség kijön...


Ha visszamegyek a nőgyógyászhoz és kérem, hogy csináljanak hüvely váladékból tenyésztés elfogadja a kérésemet? Annak ellenére, hogy azt mondta nincs semmi probléma?


Köszönöm a válaszokat!!


28/L



##nőiproblémák#fehérfolyás
2020. márc. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem normális :-) Nekem is kb. ilyen. Szerintem a magad megnyugtatására követhetnéd hőmérőzéssel a ciklusod, és mellé felírhatnád, hogy épp milyen állagú a folyásod. Így számodra is világossá válna, hogy ezeket a változásokat a ciklust követő hormonális változások okozzák.

2020. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg normális. Az ázott papírzsepi jellegű nem ismerős, de ha nem okoz problémát, akkor lehet, csak túlgondolod. Az éves méhnyakrák szűrésnél már kijött volna, ha lenne gond, de nyugodtan kérhetsz tenyésztést.
2020. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙏🏻😍 A következő menstruàció elmúlásával így fogok tenni! 😊 Most megnyugodtam!:)
2020. márc. 6. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a darabos, sárgás az gomba. Ha tutira akarsz menni vegyél te tesztet a dm be ,csináld meg.
2020. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!