Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lehet ebből komoly...

Ugye nem lehet ebből komoly baj? Hova kéne fordulnom? Van olyan aki nem gyógyult meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. b 8 hónapja szenvedek fertőzéstől. Igazából viszketek odalent és a folyásom szúrós / halszagú. Ennyi a tünetem, ez menszesz vagyegyüttlét után erősödik fel. Kijött hogy vegyes baktériumom van, erre kapta kúpokat, majd hogy gomba (abból kikezeltek), és most 2-3 hónapja a baktérium résznél stagnál-hogy streptococcus agalactie-m van, aminek utánaolvastam és nem is láttam hogy ilyen tünetet okozna.. kétszer kaptam antibitoikumot mellette hüvelyflóra helyreállítóztam, de már előtte is. (a rákszűréses leletem azt mutatta hogy belül van gyulladás, akkor kaptam még arra gyulladáscsökkentő kúpot is).


Az a baj hogy most már enyhültek a tüneteim, de érzem hogy még valami nem 100. Attól félek hogy még csak 24 vagyok, de olvastam ha ilyesmi nincs jól kikezelve komoly szövődmények lehetnek, vagy meddőség.. szerintetke kéne félnem? Most megyek vissza orvoshoz de tervezem a magándokit(még mielőtt ezzel jönne valaki hogy miért most, mert egy std szűrés kompelxebb nagyon drága, diákfizum van és ez szűkös, a család meg nem tudja nagyon fizetni).. ezért sztks orvosról orvosra jártam de tudom hogy ezt nem lehet így már..


Kellene aggódnom? Mert már egyre inkább rápraráztam(párom párhuzamosan volt mellettem mindenben kezelve de elv neki semmi sincs).


2020. márc. 11. 20:12
 1/3 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet annyiban hogy nekem is kb minden mensi után hónap vége fele elő jönnek gomba szerű tünetek, amit elvileg kikezelnek aztán elmúlik de utána megint előjön. Kb nincs olyan gyógyszer amit ne írtak volna már fel, pedig én magándokihoz járok és tanácstalan vagyok.. pedig a párom nekem is rendben van és nem is jár félre vagy ilyesmi ..
2020. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Std szűrés nem csak magán van. Fogd a leleteid és menj államiba, mivel hónapok óta nem vagy kikezelve valószínűleg szemrebbenés nelkül ingyen leszűrnek. Ha a mostani párod előtt volt olyan partnered akivel nem csak gumit használtál az is lehet egy érv az ingyenes szűrésre
2020. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Herbaferm cseppeket. Nekem rengeteget segített, mert hosszútávú antibiotikum kúra után az összes létező flórám felborult. Ez hozta helyre és azóta sincsen bajom.
2020. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!