Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta fáj, amikor kifakad?...

Ciszta fáj, amikor kifakad? Vagy ti hogy vettétek észre?

Figyelt kérdés

Hello! Előző mensim után középidőtől végig éreztem szurkát a petefészkemnél, ami egyre enyhült. Ma megjött pontosan a menstruáció, szokott fájni nekem sajnos, de most úgy fáj hogy huhh.

Barátnőm azt mondta lehet ovu után odakerült egy ciszta és azt éreztem és készüljek fel hogy lehet kijön mensivel, de az fájni fog.


Nektek volt ilyen esetetek? "Látszik" is valami ha kifakad?



2020. márc. 13. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Követem.
2020. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy nagyobb cisztám, ami kifakadt magától, de nem menzeszkor. Semmit nem vettem észre belőle, csak más jellegű lett a fájdalom, azt hiszem. Nem szúrt, hanem kissé nagyobb területen fájt. Fájt is egészen, amíg a hasüregből fel nem szívódott a folyadék, ami a cisztából ürült.
2020. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!