Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud segíteni a Symicia...

Valaki tud segíteni a Symicia fog. Gátló és a Norcolut tabletta együttes szedésében? Illetve tapasztalokban.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 19 éves vagyok. Csütörtökön voltam a nőgyógyásznál mert az elmúlt két hónapban rendszertelen volt a menstruációm, illetve 1 évvel ezelőtt volt egy kisebb fajta cisztám. Gracial fogam. Gátlót szedtem amit bőrgyógyász írt fel a pattanásaimra. A nőgyógyászom gyógyszerváltást ajánlott így felírta a Symicia nevű fog. Gátlót illetve mellè a Norcolut nevű gyógyszert. Csütörtök este vettem be egy szemet a Norcolutból azóta 2x1et ma reggelre az arcomon piros pontok jelentek meg. Holnaptól már a Symicia-t kellene szednem de nemtudom hogy a norcolutot keddig kell szednem az uj tablettaval?! Holnaptól lenne a 7 napos szünetem ami alatt megkellene jönnie éd azt sem tufom hogy anban a 7 napban is szednem kellene-e a Norcolutot napi 2x1-et?! Az biztos hogy az uj fog. Tabit a Symiciat a menstruaciom legelso napjan fogom elkezdeni szedni.

2020. márc. 14. 11:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!