Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Extrém erős mensikor, éjjelre,...

Extrém erős mensikor, éjjelre, mit szoktatok használni, tampon és betéten kivül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 16:16
 1/9 anonim válasza:

Éjszakai betét,és 2 törölköző magam alá hajtva.

+ éjszaka felkelek cserélni 1X.

2010. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ob super plus, éjszakai always betét, az ágyra pedig gumi harántlepedő (mint a babáknak) egy frottir lepedővel. Így nem lehet nagy baj :)
2010. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ilyen erős menzi esetén leginkább nőgyógyászra lenne szükség.
2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első 2 éjjel nekem is baromi sok van.

Szuper tampon, + inkontinencia betét. (Most éppen Molimed. Az volt akciós.) Amióta így használom, nem volt "baleset".

2010. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vattát, nagyon sokat:D
2010. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Alwais éjszakai betét, két bugyi ( a helyén tartja a betétet, nem csúszkál), magam alá törülköző összehajtva és ócska pizsama, ha esetleg nem jönne ki a vérfolt, ne legyen baj:P Tampont nem használok éjjelre, mert a nőgyógyászom megijesztett, h fertőzéseket, és akár súlyosabb helyzetben daganatot is lehet kapni. Igazából tudom, hogy ez nem ilyen egyik éjjel használom, másnap rákos vagyok vagy vmi...de akkor is...nem bírnám ki, hogy éjjel ne cseréljek tampont, ezért meg csak ne kelljen már felkelnem:) Ráadásul állandóan szoktam ellenőrizgetni, hogy megvan-e még a kihúzószál..nagyon pánikolós vagyok sajnos :S 16L
2010. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*igazából tudom, hogy nem ilyen EGYSZERŰ....bocsi, elírtam
2010. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokért. Milyen az a Molimed betét? Vattát én is szoktam használni de csak ha éppen pecsételek, máskülönben a vatta átázik. Menyi az a sok vatta ?
2010. júl. 25. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Molimed: Inkontinencia betét, ahogy írtam. Mint a Tena, csak olcsóbb.
2010. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!