Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha minden nap elég...

Normális, ha minden nap elég erös és sok fehér szinü folyásom van? Nem viszket és nem is darabos. Ez normális vagy gomba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.Nekem is elég erős szokott lenni, de már évek óta, de se darab se viszketés se semmi más.Szerintem vannak olyanok akiknek több a folyásuk.:)Volt olyan is hogy már a tisztasági betét kicsit átázott. :-S
2008. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, nekem is vannak ilyen időszakaim, amikor az átlagosnál több a folyásom. De ha ez huzamosabb ideig fog tartani, akkor inkább menj dokihoz.
2008. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van már jó pár éve, igaz tinédzser vagyok, szoval lehet hogy ezért van sok. Én tisztasági betéttel oldom meg
2008. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én se tudom eldönteni:( Elég kellemetlen, ha a barátom arrafele jár a kezével vagy a szájával:( Ha tudom,h ogy nem találkozunk jó megoldás a tisztasági betét, de ha igen, akkor elég kellemetlen lenne elötte kiszedni:/:)
2009. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!