Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ösztrogénszint csökkenésből...

Ösztrogénszint csökkenésből hüvelyhám vékonyodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan nők tapasztalataira vagyok kíváncsi,akik 30 év körül vannak,és annyira alacsony az ösztrogén szintjük,hogy a szex se megy fájdalom nelkul.

Valakit a terhesség rendbe rakott hormonilag és visszaállt a hüvelyhám vastagsága?


Köszi a válaszokat!



2020. márc. 19. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Jelen! Kb. lehetetlen nálam a szex. Terhességem nem volt, mostanában se valószínű így, úgyhogy a kérdésre nem tudok érdemben felelni, viszont elkezdtem Cikatridina kúpot használni és az javított a helyzeten. Hosszú távon remélem, teljesen helyre hoz. Ha még nem próbáltad, ajánlom, hogy adj neki egy esélyt.
2020. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hasznaltam cikatridinat,de nem annyira valt be. Az ovestin krémtöl jobb lett. Mi a ferjemmel most szeretnenk babát. Már el is kezdtunk a kaaliba jarni,de bezart a helyzet miatt.. 😕

Örülök,hogy Neked hasznalat a cikatridina. En tegnaptol megint ovestint hasznalok.. de oszinten abbann remenykedem,hogy a terhesseg helyrebillent..

2020. márc. 21. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!