Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció okozhat ilyet?

Menstruáció okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Már 3 napja mióta megvan folyamatosan szédülök, sok a menszesem, sötét színű és csak feküdni tudok.. Remélem hogy semmi komoly és el fog múlni ha elmulik a menszesem.

2020. márc. 20. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

C vitamin, e vitamin, vas és magnézium


Ezeket szedd

És Sok folyadék!!

2020. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel érdemes lenne orvoshoz menni. Nem tudom most erre van-e lehetőség?
2020. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van, annyi h már 9-én megjott, azóta se múlt el..

Ügyeletbol haza zavartak, orvos nem fogad ☹️

2020. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de a vérveszteségtől szerintem szédülhetsz; a színe az pedig, na , szal, régen voltam egyszer valamiért kórházban, ott vettek tőlem vért, és akkor mondtam a nővérkének, aki vette, hogy nem sokat ettem vacsorára. És akkor ő mondta, hogy látja, a vérem színéből. Tehát szerintem a vér színét azt a kajálásod is befolyásolhatja. Egyébként szerintem is , a vas az jól tud jönni. Van ilyen hohesC+vas nevű üdítő; érdekes íze van, de nagyon jól feltölt vassal, c -vitaminnal is asszem. Én nagyon szeretem, de elsőre szokatlan lesz az íze, de én már megszerettem.
2020. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja meg ha ez valamelyik első menstruáció, akkor lehet, hogy csak ráparáztál, rástresszeltél, hogy ilyen nem történt még veled előtte; szóval stressz alapú is lehet a szédülésed azért szerintem.
2020. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,elmentem vele orvoshoz és kiderült hogy petefészekciszta okozta. Nem éreztél erős görcsöt bal vagy jobb oldalt?
2020. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!