Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 éve szedem a Novynette...

10 éve szedem a Novynette fogamzásgátlót. AKi ennyi idő után abbahagyta, annak jelentkeztek bármilyen tünetek?

Figyelt kérdés
Olvastam korábban, hogy van aki el kezdett hízni, hangulatváltozásai voltak, ilyesmikre gondolok. Most fogom abbahagnyi és érdekel mire számíthatok.
2020. márc. 24. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tünetei lehetnek, ahogy a fogamzásgátló elkezdése is mindenkinél mást hoz elő.

Én a legtöbbször olyanról hallottam hogy felborult a menstruáció valamennyi időre.

Én 3 éve szedem és egyből az első gyógyszer bevált amit felírtak, de már most félek kicsit hogy mi fog jönni amikor abbahagyom majd egyszer

2020. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem úgy rémlik, hogy amikor elkezdtem szedni, akkor picit hízékonyabb lettem és talán ingerültebb. Kicsit aggódom most mi lesz, remélem nem kezdek hízásba. Na meg mire helyreáll a menstruáció....
2020. márc. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!