Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Streptococcus agalactiae- más...

Streptococcus agalactiae- más állhat a háttérben? Hallott valaki ilyenről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közel fél éve küzdök fertőzéses tünetekkel (begyulladt hüvely, viszketés), és az jött ki hogy nekem ez a Streptococcus agalactiae baktériumom van. Elég fiatal vagyok, nem tervezek még gyermeket a közeljövőben (ezt azért írom le mert olvastam hogy a terhesekre veszélyes).

Az orvos (magándoki) mondta hogy okozhatja ez a baci a tüneteim, és hogy valójában nem a hüvelyben kell keresni az okot, ez oda csak "kivetül", hanem a fejem környékén lehet a baj(pl. pajzsmirigy probléma, fog stb, hogy góckutatást kellene végeznem)... de ilyet se neten nem olvastam a baktériumhoz kapcsolódóan, sehol, még az előző doki se említett ilyet..

valakinek volt ezzel tapasztalata vagy hogy ilyen tüneteket okozott volna nála ez a baktérium?

Most emiatt vérévtelre, mindenféle különböző immun vizsgálatra kéne járnom? Igaz kaptam 2szer már antibiotikumot, és nem használt, de elvileg nem is erre való antibiotikumot kaptam (nem jól kezelt az sztks doki).


Valaki hozzá tud szólni a témához? Tökre összevagyok zavarodva, nem is értem pontosan honnan eredhet vagy mi ez a baci, meg hogy valóban más vizsgálatok kellenek hogy elmúljanak a hüvelyi panaszaim?


Köszönöm előre is


2020. márc. 24. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyu: egy a lenyeg. Alul van a punci es a popsi. Popsiban lakik az a baci, ami most zavarja a puncit.


Figyelj jobban arra, hogy a popsi felol semmi ne tudjon odamenni a puncihoz. Pl. amikor mosakszol, vagy amikor torlod a fenekedet.

2020. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Also tajek tisztítására most mar vannak kimondottan lanyoknak keszitett furdetoszerek. Reklámokban egesz nap nyomjak. Talan erdemes lenne kiprobalni.
2020. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ez a panaszom. Kaptam antibiotikumot. Én azt fogom szedni és semmit többet nem teszek. Sajnos egyelőre mást nem tudok.
2020. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én október óta szenvedek ettől és most derült ki!:( nekem is gyulladt a hüvelyem.

22L

2020. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!