Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha székletürítésem van,...

Ha székletürítésem van, vérese pisilek közben. MI EZ?

Figyelt kérdés

A menstruációm ideje van, az tény, de ha nem székletürítés nyomás) akkor nincs semmi vér.. a székletem nem véres, a puncimból folyik némi vér a vizelettel .. (látom piros, enyhén véres a vizeletem a wc papíron)


nagyon MEGIJEDTEM !!

MI LEHET EZ??


2020. ápr. 3. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugye tudod, hogy a székeléskor kifejtett nyomás valójában az egész területre hat?! Az menstruációs vér, nem pedig a vizeleted véres....
2020. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a vizeleted véres, vagy a hüvelyből csepeg véres váladék, ami összekeveredik a vizeletttel.

Az előbbi nem valószínű, de akkor menj a sürgősségi osztályra.

Utóbbi esetben a méhnyálkahártya már levált, és a hasprés hatására már kiszivárog valamennyi a hüvelyből.

2020. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a méhnyálkahártya már levált


Ez mitől lehetséges??

2020. ápr. 3. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te eloszor menstrualsz, vagy miert nem ismered a tested? A menstruacio tobb napig tart, siman pisileskor is ugy jon a ver, mintha egy helyrol jonne, pedig nem. Szeklet nyomasakor nagyobb loket is tavozik.

A menstruacional eloszor alvadtabb, aztan kozben elofordul piros ver is. Barna is. Tobb nap alatt sokminden van, ami nem aggaszto es vele jar.

2020. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

“a méhnyálkahártya már levált”


Gyakorlatilag ezt hívják menstruációnak....

2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elnezest, most ertelmeztem jol. Az ijeszt meg, hogy nem jott meg, csak ilyen formaban van ver. Meg ez is belefer, ha igy kezdodik. Ha nincs terhesseg gyanuja, ez is belefer.
2020. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérlek fogalmazd meg a kérdést kissé érthetőbben
2020. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!