Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más tesz be estére is tisztasá...

Más tesz be estére is tisztaságit?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.. bugyit veszek pizsama alá,nyáron meg pólóban alszom de bugyi akkor is van rajtam. Éjjelre felesleges szerintem.
2020. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem. Azt este folyamán nem oly aktív így nem kell.
2020. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En egy ideje mar teszek, de elotte evekig caak bugyiban aludtam. Egyebkent szerintem is felesleges. En szimplan azert teszem be estere is, mert valamiert szarazsag erzetet ad, meg megszoktam.
2020. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges
2020. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szoktam mer szárazság érzetet ad
2020. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Csak akkor teszek be mikor elindulok valamerre. Pl otthonról munkába, és míg sétálok, addig több folyásom lehet a mozgás miatt. Munkába sosincs mert akkor általában ülök és száraz maradok. Mivel sajnos nagyon sok folyásom van, azonnal rohanok vcre, ha érzem. De hál istennek úgy dolgozom, hogy akkor megyek vcre mikor akarok
2020. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!